Zařazeno v oborech:
Zámečník
Lokalita:
Plzeň-sever
Zveřejnil:
Úřad práce pro Plzeň-sever
Může se Vám hodit:
Zámečník Plzeň-sever

Volné pracovní místo Údržbář - strojní

12.8.2016
ČEPRO, a.s.
Místo pracoviště
1057, Třemošná, 330 11, Třemošná
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místi výkonu práce Třemošná

Požadavky:

  • SOU v oboru strojním
  • oborná praxe min. 5 let
  • řidičksý průkaz skupiny B
  • znalost základů práce na PC – word, excel
  • svářečský průkaz a a obslouha VZV výhodou
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci i ve venkovním prostředí a občasnou práci ve výšce
  • výpis z trestního rejstříku
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost
  • aktivní přístup k práci, ochota k případné práci přesčas
  • manuální zručnost

Náplň práce:

  • kontrola a údržba provozních zařízení skladu pohoných hmot, zámečnické práce

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný tarif mobilního operátora, tankovací karta EuroOil

Podobné nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - ČETAŘ
Ref. č.: 9-21-208481. Máte praxi na vedoucí pozici zámečníka?<br/>Máme pro Vás skvělou příležitost.<br/> <ul> <li> vedení menší skupiny spolupracovníků strojní údržby (pozice četaře)</li> <li> plánování a rozdělování práce s násle ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň Plný úvazek
aktivní
Strojní údržbář/zámečník
Ref. č.: 9-21-197239. Jste vyučený v oboru a máte praxi na pozicíh údržbář, zámečník nebo mechanik? <br/> <br/>Rozšiřujeme náš tým údržbářů. <br/> <br/>Náplň práce: <ul> <li> provádění oprav a pravidelné údržby na výrobních strojí ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeňský kraj Plný úvazek
aktivní
Údržbář
Místo výkonu práce: Kaznějov - kompletní údržba areálu - pomocné práce u oprav vozidel
AUTO HELUS s.r.o. Ke Staré mašině 557, Kaznějov Plný úvazek
aktivní
instalatér
- možnost i zkráceného úvazku - instalatérská zručnost výhodou - zaučíme - ŘP sk. B - instalatérské práce, servisní práce - komunikace se zákazníkem - prémie
PROFI VODA s.r.o. Babinská 556, Plasy Plný úvazek
aktivní
Vedoucí oddělení údržby
místo výkonu práce - Kožlany Požadavky: - zkušenosti s prací v údržbě či technické sekci - schopnost pracovat s frézou, soustruhem a pilou - svařování CO2 - vyhláška §50/1978 Sb. - schopnost vedení týmu podřízených - práce s MS ...
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. Kožlany Plný úvazek
aktivní
PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK
Vyučen, svářeč CO2, elektroda, plamen, průkaz řidiče VZV, jeřábnický průkaz výhodou, znalost údržby mostových jeřábů výhodou, praxe v oboru 5 let Příspěvek na stravování. Datum nástupu dle dohody.
B & BC, a. s. Sokolská 464, Zbůch Plný úvazek