Volné pracovní místo  Údržbář - strojní

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 500–24 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místi výkonu práce Třemošná

Požadavky:
  • SOU v oboru strojním
-oborná praxe min. 5 let
  • řidičksý průkaz skupiny B
  • znalost základů práce na PC - word, excel
  • svářečský průkaz a a obslouha VZV výhodou
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci i ve venkovním prostředí a občasnou práci ve výšce
  • výpis z trestního rejstříku
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost
  • aktivní přístup k práci, ochota k případné práci přesčas
  • manuální zručnost

Náplň práce:
  • kontrola a údržba provozních zařízení skladu pohoných hmot, zámečnické práce

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný tarif mobilního operátora, tankovací karta EuroOil

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016