Volné pracovní místo  Údržbář strojního zařízení

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Rozšiřujeme naše středisko a hledáme pracovníka údržby strojních zařízení.

Náplň práce:
  • preventivní údržba drtiče kovových odpadů a dalšího strojního vybavení provozu
  • drobné svářečské práce při údržbě kovových kontejnerů

Požadujeme:
  • vzdělání minimálně vyučen ve strojírenském oboru
  • platný svářečský průkaz na metodu CO2 (Certifikát svářeče) podmínkou
  • znalost "vyhlášky 50" a novějších předpisů o elektrotechnice výhodou
  • občasná manipulace těžkých břemen - práce vhodnější pro muže
  • trestní bezúhonnost - doložit čestným prohlášením
  • zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme:
  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • pestrou práci s pevnou pracovní dobou
  • zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
  • zajímavé mzdové ohodnocení 35 000,-Kč až 40 000,-Kč po zapracování
  • férové jednání, první smlouva na dobu určitou na 6 měsíců
  • stravenky 140,-Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • bonusová UPkarta
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.1.2024

Máte zájem o nabídku Údržbář strojního zařízení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marcel Doležel MBA z Recycling - kovové odpady a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Údržbář strojního zařízení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.