Volné pracovní místo  ÚDRŽBÁŘI - MECHANICI

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

a: 6. 10. 2023
Náplň práce:
  • opravy výrobního a jiného strojního zařízení podniku
  • seřizování a opravy strojních zařízení
  • preventivní prohlídky výrobních zařízení, odstraňování poruch, navrhování a realizace technických úprav strojních zařízení
  • plnění operativních úloh vyplývajících z potřeb společnosti a zadané nadřízenými pracovníky.
Požadujeme:
  • manuální zručnost, přesnost, pečlivost, fyzická zdatnost, technická schopnost
  • praxe na oddělení údržby- zkušenost s údržbou strojních zařízení
  • zkušenost s manipulační technikou (motorový vozík).
Výhodou:
  • svářečský průkaz
  • zámečnické práce - znalost obsluhy obráběcích strojů (frézka, soustruh)
  • základní znalost hydraulických a pneumatických prvků
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2023