Volné pracovní místo  Údržbáři s vyhláškou č. 50

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 33 000–55 000 Kč / měsíc

1. kontakt e-mailem: Tesař Lukáš, e-mail: použijte odpovědní formulář

Firma z tradicí od roku 1997 hledá údržbáře s odbornou způsobilostí v elektrotechnice Vyhláška č. 50/1978 Sb.
Nabízíme stabilní práci v malé rodinné firmě na hlavní pracovní poměr, zajímavé platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, nástup dle dohody, 5 týdnů dovolené, služební mobilní telefon, pracovní oděvy, lokalita pracoviště Praha a Střední Čechy.

Náplň práce: údržba a elektroinstalace elektrických zařízení, pracovních strojů a přístrojů předně v gastro provozech pro naše klienty v souladu s platnými předpisy, normami a vyhláškami, při dodržení základních bezpečnostních předpisů, drobné elektro-instalační práce, pravidelné kontroly technologií, komunikace s vedením firmy a dalšími techniky.

Požadujeme znalost elektrikářských prací, vzdělání v oboru elektro dle vyhlášky č.50/1978 Sb. Par. 6, respektive dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. Par. 6 - minimálně SOU výuční list. Vysoké pracovní nasazení a manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, výpis z rejstříku trestů, aktivního řidiče / skupina B/.

Pokud vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás na e-mailové adrese : použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.3.2024

Máte zájem o nabídku Údržbáři s vyhláškou č. 50?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lukáš Tesař z Lukáš Tesař

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Údržbáři s vyhláškou č. 50

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.