Volné pracovní místo  Údržbáři - zámečníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Tyršova č.p. použijte odpovědní formulář Bakov nad Jizerou
Prvotní kontakt: telefonicky: použijte odpovědní formulář nebo emailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Uvádění výrobních zařízení do provozu
  • Seřizování a údržba výrobních zařízení
  • Práce s jednoduchými nástroji, které Vám usnadní práci

Požadavky:
  • Ukončené vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Technické znalosti a manuální zručnost
  • Schopnost samostatné práce
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochotu učit se nové věci
  • ŘP sk. B

Nabízíme:
  • Práci u zaměstnavatele, který ocení Vaše výsledky
  • Motivující finanční ohodnocení od 23 000 Kč
  • Zaučení na danou činnost a podporu od nadřízených
  • Příjemný pracovní kolektiv, který drží pospolu
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Podporu ve vzdělávání formou kurzů
  • Další zaměstnanecké výhody a benefity

Bližší informace:
  • Vhodná pozice pro OZP/OZZ s docházením do firmy - pracovní místo přizpůsobíme Vašim potřebám
  • Nástup ihned nebo dohodou - čím dříve, tím lépe, ale na kvalitního pracovníka rádi počkáme
  • Práce na tři směny - od 06:00 - 14:00, od 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00 (nepřetržitý provoz)

Zaměstnanecké výhody: stravenky, odměny, benefity.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016