Volné pracovní místo  Údržbáři - zeleně

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 95 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ROBE lighting s. r. o.
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
Údržbář (zeleně)
Náplň práce

  • Zakládání a ošetřování zeleně (výsadby keřů a stromů)
  • Provádění řezových prací, úklidových prací, sečení travních ploch, zálivky, sběru listí, kácení stromů, frézování pařezů, zimní údržba komunikací (odklízení sněhu)
  • Ostatní opravy a údržba v areálu společnosti
Požadujeme

  • Znalost zahradnické problematiky
  • Samostatnost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, flexibilita, učenlivost
  • Znalost obsluhy samojízdných strojů, traktorů, sekaček, řidičský průkaz sk. B, výhodou řidičský průkaz sk. T
Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní benefity
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 28.2.2017