Volné pracovní místo  Údržbář/ka - provozní elektrikář/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava - Martinov

Kontakt na email.

Požadujeme:
Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektrikář/elektromechanik
Vyhláška 50/78 Sb., § 6
Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
Oprávnění na VZV, obsluha plynových zařízení výhodou
Čistý trestní rejstřík
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, fyzická zdatnost

Náplň práce:
Opravy, kontroly, čištění a seřízení elektrických a technologických zařízení
Opravy elektrického zařízení dle kvalifikace vyhlášky 50/78 Sb.
Zapojení elektrické instalace strojů a zařízení dle návodu výrobce
Preventivní kontrola strojů a zařízení
Odstraňování závad vyplývajících z revizních zpráv strojního zařízení

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.

Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, firemní akce, zvýhodněné volání

Doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018