Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Údržbář
Lokalita:
Jičín
Zveřejnil:
Úřad práce Jičín
Může se Vám hodit:
Údržbář Jičín

Volné pracovní místo Údržbář/ka

2.9.2016
Lázně Bělohrad a.s.
Místo pracoviště
Lázeňská 165, Lázně Bělohrad, 507 81, Lázně Bělohrad
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadujeme: Osvědčení dle Vyhlášky č. 50/78 Sb., pracovitost.
Náplň práce: drobné údržbářské práce v areálu společnosti Lázně Bělohrad a.s.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, zajímavé mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Podobné nabídky práce

elektromontér/ka
ELEKTROMONTÉR/KA - Pracoviště Lázně Bělohrad. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: <!--poslatEmail--> nebo volejte v době od 8:00 do 18:00 hod. na tel.: <!--poslatEmail-->p. Materna. Požadujeme min. vyučení, 1 rok praxe ...
"ELEKTROTERM, spol. s r. o." Náměstí K. V. Raise 31, Lázně Běloh... Plný úvazek
aktivní
UKLÍZEČ/-KA, DOMOVNÍK/-CE
UKLÍZEČ/-KA, DOMOVNÍK/-CE - pracoviště v sídle a provozovnách společnosti (bazén+kotelny) v Nové Pace. V případě zájmu volejte na tel.: <!--poslatEmail-->p. Gottstein a domluvte si osobní schůzku nebo pište na e-mail: <!--poslatEm ...
TermoReal s.r.o. Nová Paka Zkrácený úvazek