Volné pracovní místo  Úklid (10-20 hodin týdně) - OZP

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 6 350–19 000 Kč / měsíc

VYHRAZENO pouze pro OZP. První kontakt telefonicky v pracovní dny Po-Pá v čase mezi 8:00-16:30 hod., e-mailem. Tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Nabízíme: příležitost osobám se zdravotním postižením. Na naši pobočku v Ostravě aktuálně přijmeme pracovníka/ici na pravidelný úklid. Práce je určena osobám se zdravotním postižením (OZP). Nástup IHNED.

Náplň práce: denní úklid učeben a společných prostor dle harmonogramu, běžný úklid pro zachování příjemného prostředí pobočky, utírání ploch stolů, nábytku, výnos odpadků apod.

Požadujeme: spolehlivost a pravidelnost úklidu, pečlivé a zodpovědné plnění úkolů, samostatnost, vlastní iniciativu a smysl pro pořádek, zájem pro dlouhodobou spolupráci.

Úvazek: 10h (1/4 úvazek),15h nebo 20h (1/2 úvazek)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na ošetření oděvu, pitný režim, zvýhodněné ceny doučování nebo jazykového kurzu

V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na e-mail použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na ošetření oděvu, pitný režim, zvýhodněné ceny doučování aj.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Úklid (10-20 hodin týdně) - OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jana Ulbrichová z Doučování ETIAM, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Úklid (10-20 hodin týdně) - OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.