Volné pracovní místo  Úklid - Břeclav - 4 hodiny/denně - DPČ

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 80 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SUEZ Facility a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Úklid - Břeclav - 4 hodiny/denně - DPČ

Náplň práce:
  • úklid výrobní společnosti - administrativní část, výrobní část

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • zkušenost s úklidem výhodou

Nabízíme:
  • pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví
  • odpovídající mzdové ohodnocení

Další informace o pozici:
Pracovní úvazek: DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
Odměna: 80,- Kč/hod.
Pracovní úvazek: 4 hodin/denně, pracovní dobu lze přizpůsobit
Pracoviště: Břeclav
Nástup: možný ihned

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo zašlete strukturovaný životopis na adresu použijte odpovědní formulář Do předmětu uvádějte „Úklid - Břeclav - 4 hodiny/denně - DPČ".
Do své odpovědi na inzerát vložte prosím následující text:
Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUEZ Facility a.s. výhradně za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Děkujeme za Váš zájem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017