Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Uklízečka
Lokalita:
Kolín
Zveřejnil:
Úřad práce Kolín
Může se Vám hodit:
Uklízečka Kolín

Volné pracovní místo Úklid výrobní haly

24.6.2016
OKIN GROUP, a.s.
Místo pracoviště
Palackého 639, Velim, 281 01, Velim
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Jedná se o úklid výrobní haly (ruční i strojový). Vhodné i pro absolventy.
Směny 11ti hodinové, pouze denní, krátký/dlouhý týden Nabízíme: po zkušební době stravenky a týden dovolené navíc.
Kontakt e-mailem nebo telefonicky (8 – 16 hod.). Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Podobné nabídky práce

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Pracovní náplň: úklid vlakových souprav Místo výkonu práce: nádraží Kolin Požadavky: výpis z rejstříku trestu, spolehlivost a ochotu Pracovní doba: Dvousměnný provoz, PO - NE, včetně svátků apod. ranní/noční směny: ranní - 7:00 - ...
ZENOVA services s.r.o. Havlíčkova, Kolín Plný úvazek
týden
Pracovník mycí linky nákladních vozidel
Náplň práce: obsluha mycí linky a tlakového stroje, domývání míst na vozidle Požadavky: ŘP skup. B, čistý výpis z rejstříku trestu Zaměst. výhody: závodní stravování, příspěvek na zdravotní způsobilost Pracovní doba: dvousměnný pr ...
DAT Kolín, s.r.o. K Dílnám 582, Kolín Plný úvazek
týden
Úklidový pracovník
Vhodné pro OZP, základní vzdělání požadavky: čistý trestní rejstřík denní směny,4 hodiny denně Pracovní doba: PO - PÁ: 6:00 - 10:00 hod Kontakt: telefonicky emailem nebo poštou osobně: 22.11. 2016, 8 ...
OKO 69, s.r.o. K Vinici 1304, Kolín Zkrácený úvazek
aktivní
Pracovník/ce stavebního úklidu
Požadujeme: znalost ruského (ukrajinského) jazyka. Kontakt e-mailem nebo osobně (PO 8-10 hod.) na výše uvedené adrese.
ISA - GROUP s.r.o. 21, Horní Kruty Plný úvazek