Volné pracovní místo  Úklid - Žďár nad Sázavou - DPČ - 7000,- kč/měsíc

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 7 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Úklid - Žďár nad Sázavou - DPČ - 7000,- kč/měsíc

Náplň práce:
  • úklid kanceláří, zasedacích místností, chodeb, sociálního zařízení,....

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • pečlivost

Nabízíme:
  • pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví
  • odpovídající mzdové ohodnocení

Další informace o pozici:
Pracovní úvazek: DPČ (dohoda o pracovní činnosti)
Odměna: 7000,- Kč/měsíc hrubého
Pracovní úvazek: dopolední, 4 hodiny
Pracoviště: Žďár nad Sázavou
Nástup: možný ihned

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo zašlete strukturovaný životopis na adresu použijte odpovědní formulář Do předmětu uvádějte „Úklid - Žďár nad Sázavou - DPČ - 7000,- kč/měsíc".

Děkujeme za Váš zájem.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016