Volné pracovní místo  Úklidový pracovník / Úklidová pracovnice (25 hodin týdně) - OZZ, OZP

Lokalita Ostrava
Firma RANOB s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 12 500–13 500 Kč / měsíc

VYHRAZENO pro OZZ, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. 1. kontakt telefonicky ve všední dny v době 8:00-16:00 h., e-mailem. Tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadavky: vhodný zdravotní stav pro výkon úklidových prací; flexibilita, samostatnost, důslednost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci; dostatečné komunikační schopnosti a příjemné vystupování; kladný vztah k pořádku a čistotě; manuální zručnost v úklidu - praxe v oboru vítána; nástup IHNED

Náplň práce:
  • úklid kancelářských, sociálních a nebytových prostor administrativní budovy v ranních a dopoledních hodinách
  • vedení výkazové dokumentace
  • odpadové hospodářství
  • komunikace se zákazníkem

Pracovní doba: 6:00 - 11:30hod.

Nabízíme:
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • práce v příjemném a zavedeném kolektivu
  • pracoviště v centru Ostravy - dobrá dostupnost MHD
  • zkrácená pracovní doba
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • místo je vyhrazeno pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné
  • možnost vyššího výdělku výkonem mimořádných prací

Vhodné i pro absolventy

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Úklidový pracovník / Úklidová pracovnice (25 hodin týdně) - OZZ, OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Bielský z RANOB s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Úklidový pracovník / Úklidová pracovnice (25 hodin týdně) - OZZ, OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.