Zařazeno v oborech:
Zveřejnil:
Úřad práce Kutná Hora
Může se Vám hodit:
Uklízečka Kutná Hora

Volné pracovní místo Úklidový pracovník

8.11.2016
OKO 69, s.r.o.
Místo pracoviště
196, Karlov, 284 01, Kutná Hora
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Vhodné pro ženy, čistý trestní rejstřík, vhodné pro OZP.
V případě zájmu pouze volejte, nebo pište na uvedený email.
Jobmatch
NECHODIT NA PROVOZOVNU!!!
Místo výkonu práce: ZZN Polabí, Karlov 196, Kutná Hora

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Uklízeč/ka kanceláří, jídelen a sociálních zařizení
Jedná se o úklid kanceláří, jídelen, chodeb a sociálních zařízení. Vysávání vytírání zametání. Není vhodné pro alergiky na úklidové prostředky. Úklid na poloviční úvazek. cca 20hodin týdně Místo výkonu práce: Čáslavská 223, Kutná ...
Josef Šanda s.r.o. Čáslavská 223, Kutná Hora Zkrácený úvazek
včera
Uklízeči
Náplň práce: úklid administrativních prostor slévárny, šaten a sociálních zařízení. V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo na uvedený email. Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora
ČKD Kutná Hora, a.s. 197, Kutná Hora Plný úvazek
týden
Dispečer dopravy a přepravy - uklízečka
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Cihlářská 445, Kutná Hora - Sedlec
SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. Cihlářská 445, Kutná Hora Plný úvazek
aktivní
Pracovnice úklidu/vedoucí úklidu
Náplň práce: úklid výrobních a kancelářských prostor. Mzda se pohybuje od 60kč čistého na hodinu. Záleží na druhu úklidu.¨V případě zájmu nás kontaktujte na tel: <!--poslatEmail-->(od 7 hod -15 hod), nebo e-mailem. Místo výkonu: M ...
RASYGUARD FACILITY, s.r.o. Modrá 1080, Zruč nad Sázavou Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
Pracovníci technologického úklidu
Základní pracovní činnosti: odsávání prachu z technologie výroby, mytí výrobního zařízení, práce ve výškách, práce je vhodná pro muže. Pracovní poměr na dobu určitou 3 roky. Požadujeme: Vzdělání - vyučen, samostatnost, dobrý zdra ...
ISS Facility Services s.r.o. Vítězná 1, Kutná Hora Plný úvazek