Volné pracovní místo UKLÍZEČ/-KA

24.5.2016
PROST - orientační systémy s.r.o.
Místo pracoviště
Dlážděná 7, Velichovky, 552 11, Velichovky
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Zaměstnavatel hledá do svého týmu posilu na pozici uklízeč/-ka. Jedná se o plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup červen 2016. Místo vhodné i pro absolventy.
Požadavky: pečlivost; spolehlivost; časová flexibilita; pracovitost a manuální zručnost – pomoc grafickému úseku při lepení velkoplošných reklam apod.; praxe v oboru výhodou.
Zaměstnavatel nabízí příspěvek na stravování.
Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU, PRACOVNÍK/-ICE VÝDEJE POKRMŮ
Pracovní náplň: pravidelný úklid kancelářských prostor, výrobních prostor včetně souvisejícího sociálního zařízení, pravidelný úklid prostor pro výdej pokrmů a prostor pro stravování včetně souvisejícího sociálního zařízení za pře ...
WIMEX s.r.o. Broumovská 72, Náchod Plný úvazek
týden
PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU - umývání přepravek a výrobních prostor
Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením a absolventy. Kontakt - p. Mader Bedřich, tel.: <!--poslatEmail-->(PO-PÁ od 06:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: <!--poslatEmail--> (zaslání životo ...
RASYGUARD FACILITY, s.r.o. Police nad Metují Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
UKLÍZEČ/-KA
UKLÍZEČ/-KA - úklid kanceláře a šicí dílny. Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkrácený pracovní úvazek na 10 hod. týdně. Směnnost: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba. Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a os ...
Damipa Baby s.r.o. U Dolní brány 61, Broumov Zkrácený úvazek