Volné pracovní místo Uklízeči

22.6.2016
Panorama Golf Resort s.r.o.
Místo pracoviště
10, Zliv, 285 22, Kácov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Hledáme kandidáty/tky na pracovní pozici pokojské a na pozici uklízečky
Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování. Základní znalost anglického (nebo jiného) jazyka výhodou, není podmínkou.
NÁSTUP: ČERVENEC 2016
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu v exkluzivním prostředí, zajímavé platové ohodnocení a bonus, zaměstnaneckou stravu, možnost volné hrací karty (golf), možnost tréninku a využití sportoviště.
V případě zájmu se hlaste kdykoliv na uvedený telefonní kontakt.
PRVNÍ KONTAKT POUZE TELEFONICKY!!!!
Místo výkonu práce: Zliv 10

Podobné nabídky práce

Uklízeči
Náplň práce: úklid administrativních prostor slévárny, šaten a sociálních zařízení. V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo na uvedený email. Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora
ČKD Kutná Hora, a.s. 197, Kutná Hora Plný úvazek
týden
Uklízení autosalonu
Hledáme člověka na uklízení autosalonu na poloviční úvazek v odpoledních hodinách(4 hodiny denně), který bude v případě potřeby schopen vydat obědy zaměstnancům firmy (potřebuje si zařídit potravinový průkaz). V případě Vašeho záj ...
INPRO Čáslav s.r.o. Jeníkovská 1815, Čáslav Plný úvazek
aktivní
Dispečer dopravy a přepravy - uklízečka
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Cihlářská 445, Kutná Hora - Sedlec
SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. Cihlářská 445, Kutná Hora Plný úvazek
aktivní
Pracovnice úklidu/vedoucí úklidu
Náplň práce: úklid výrobních a kancelářských prostor. Mzda se pohybuje od 60kč čistého na hodinu. Záleží na druhu úklidu.¨V případě zájmu nás kontaktujte na tel: <!--poslatEmail-->(od 7 hod -15 hod), nebo e-mailem. Místo výkonu: M ...
RASYGUARD FACILITY, s.r.o. Modrá 1080, Zruč nad Sázavou Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
Pracovníci technologického úklidu
Základní pracovní činnosti: odsávání prachu z technologie výroby, mytí výrobního zařízení, práce ve výškách, práce je vhodná pro muže. Pracovní poměr na dobu určitou 3 roky. Požadujeme: Vzdělání - vyučen, samostatnost, dobrý zdra ...
ISS Facility Services s.r.o. Vítězná 1, Kutná Hora Plný úvazek