Volné pracovní místo  Uklízeč/ka - vytvořeno pro OZP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 79–90 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

UKLÍZEČ/KA místo vytvořeno pro OZP
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost. Čistý trestní rejstřík.
NÁPLŇ PRÁCE: Úklid běžných kancelářských prostor a příslušenství. Jen odpolední směny. So+Ne, svátky volné.
NABÍZÍME: Práci vhodnou pro invalidní důchodce! Příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí. Příspěvek na dopravu. Odměny dle vykonané práce. Příplatky za přesčasy, výplata mzdy v pevných termínech - na účet nebo složenkou
PRVNÍ KONTAKT: Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo se hlaste telefonicky Po-Pá od 7-15 hod. na čísle použijte odpovědní formulář . Prosíme zájemce, aby nechodili osobně na adresu místa výkonu práce.
ov. 29.3.19

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.4.2019 do 31.3.2020