Volné pracovní místo  uklízeč/ka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 5 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • úklid celkem 250 m2 v přízemí a 1. patře budovy v Plzni na Košutce, kde jsou poskytovány ambulantní sociální služby
  • jedná se zejména o vysávání, vytírání, stírání prachu, a to v době, kdy nejsou v organizaci přítomni klienti (od 16h odpoledne do 9h dopoledne)
  • 2x ročně je třeba umýt okna
Očekáváme:
  • Spolehlivost, pečlivost, zručnost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
  • Poloviční pracovní úvazek (tzn. 20 hod/týden)
  • Hrubou mzdu 5.500 Kč za poloviční úvazek
  • Pružnou pracovní dobu (je možné uklízet kdykoliv tu nejsou klienti, tzn. mezi 16 a 9h)
  • Dobré pracovní zázemí a vybavení
  • Přátelskou atmosféru
Nástup: říjen 2016

Stručné informace o MOTÝL, z.ú.:
MOTÝL, z.ú. poskytuje 2 sociální služby pro osoby se zdravotním postižením a prorodinné služby pro rodiče s malými dětmi již 12 let. V organizaci pracuje 15 zaměstnanců.

V případě zájmu o tuto pozici je potřeba zaslat svůj životopis Evě Kepkové, vedoucí sociálně terapeutických dílen na na e-mail použijte odpovědní formulář a to do 26. 9. 2016.
Přijímací pohovory proběhnou v týdnu od 26. 9. do 30. 9. 2016.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016