Volné pracovní místo  vědecko-výzkumný pracovník-manažer vědecko-výzkumných projektů

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vzdělání a praxe
VŠ vzdělání technického směru
Ing. nebo Ph.D. se zaměřením na energetiku a měřicí nebo řídicí systémy výhodou
Zkušenosti z komerční sféry vítány
Zkušenosti s vedením projektových teamů
Zkušenosti s grantovými programy
Komunikativní znalost angličtiny
Znalost němčiny výhodou
Předchozí publikační činnost výhodou
Náplň práce
Vedení týmu 3-5 vědeckovýzkumných pracovníků
Koordinace a příprava grantových přihlášek
Podpora a koordinace smluvního výzkumu s průmyslovými partnery
Publikační činnost

Další požadavky
Samostatnost při řešení problémů
Časová flexibilita
Aktivní přístup
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme
zajímavou a rozmanitou práci s možností profesního růstu v přátelském pracovním prostředí
svoz zaměstnanců z Prahy a zpět (zastávka K Letišti)
25 dní dovolené
Adresa pracoviště : Třinecká 1024, Buštěhrad
Termín uzávěrky přihlášek : 30. listopad 2014
Motivační dopis a životopis prosím zašlete na mailovou adresu : použijte odpovědní formulář
Do předmětu zprávy prosím napište "MANAŽER"

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.11.2014 do 1.12.2014