Volné pracovní místo  Vědecký pracovník v geologii

Firma
Vzdělání minimálně
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontaktovat e-mailem
RNDr. Martin Novák, e-mail použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář .
Pracoviště: Praha 5 - Barrandov, Geologická 6
aktivní angličtina

Česká geologická služba přijme:
Samostatného vědeckého pracovníka/ci pro laboratoř multikolektorového hmotnostního spektrometru s plazmovým zdrojem.
Hledáme specialistu v oboru multikolektorového hmotnostního spektrometru MC ICP MS s excelentní angličtinou a nejméně 10 lety praxe v oboru. Požadujeme špičkovou publikační aktivitu v oboru izotopové geochemie, publikační výstupy, které jsou zahrnuty do americké databáze "Web of Science" a kde je uchazeč jako první autor článků v předních mezinárodních časopisech. Dále požadujeme v uplynulých letech pracovní poměr na nejméně dvou prestižních západních universitách.

Pracovní náplň:
Samostatný vědeckého pracovníka/ce pro laboratoř multikolektorového hmotnostního spektrometru s plazmovým zdrojem. V náplni práce bude studium netradičních izotopů (Mg, Cr, Zn, Cu, Cd a dalších, užívaných v biogeochemii).
Požadavky:
  • vzdělání Ph.D. v environmentálních věd
  • nutná mezinárodní publikační činnost
  • praxe na podobné pozici nutná
  • nutná ná znalost anglického a ruského jazyka
  • manuální zručnost
Benefity:
  • dobré platové podmínky
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • pružná pracovní doba

Nabízíme zajímavou práci příjemné pracovní prostředí, malý kolektiv.
Pracovní poměr je na dobu neurčitou, nástup od 1. září 2015, popř. dohodou

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2015