Volné pracovní místo  Vědecký technik / Spoluřešitel projektu

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • VŠ přírodovědného směru
  • zkušenosti v laboratoři molekulární biologie
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup - schopnost ujmout se se skutečným zájmem projektů a dotáhnout je do konce je pro nás nedocenitelná
  • aktivní znalost AJ slovem, ale hlavně písmem - komunikovat budete nejen s dodavateli z České republiky

Náplň práce:
  • spolupráci na řešení projektu EUREKA
  • laboratorní činnosti ve spolupráci a dle zadání výzkumného týmu, tvorbě související dokumentace, vedení laboratorních záznamů
  • péči o běžný chod laboratoře, zabezpečení materiálu a vybavení pro realizaci projektu, zajištění klinických vzorků, jednání s dodavateli
  • spolupráci na realizaci hodnocení funkční způsobilosti nových produktů a tvorbě příslušné dokumentace (testy specificity, senzitivity, stabilitní studie, příprava dokumentace k certifikaci)
  • zavádění výroby za pomoci technologa (příprava výrobní dokumentace, realizace zkušebních šarží atd.)
  • plánování a kontrole výroby (kontrola zásob a jejich objednávání, příprava výrobní dokumentace, zadávání výrobních příkazů, kontrola záznamů o výrobě)
  • klinické validaci s vyhodnocením

Nabízíme:
  • telefon, notebook, spoustu různorodých benefitů - od 13. platu, kvartálních odměn, 5 týdnů dovolené, teambuildingů, firemního fitness, příspěvků na stravu až po zmrzlinu k obědu v horkých letních dnech a spoustu dobrého espressa po celý rok. Pokud Váš oblíbený benefit nemáme, budeme rádi za inspiraci - chceme, aby se tu každý cítil co nejlépe
  • flexibilní přístup k práci a organizaci času (je možný i ? úvazek)
  • zajímavou, různorodou a kreativní práci
  • odbornou podporu od vývojového týmu (nebudete do toho hozen/a bez přípravy)
  • spolupráci s technologem, QC, laborantkou (nebudete na to sám/sama)
  • možnost zdokonalení AJ na kurzech pro zaměstnance
  • práci v příjemném a reprezentativním prostředí kousek od letiště

Kontakt:
Své životopisy, prosím, zasílejte na níže uvedený kontakt:
Tomáš Hanzlík
použijte odpovědní formulář
tel.: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024