Zařazeno v oborech:
Administrativa
Pozice:
Office manager
Lokalita:
Jablonec nad Nisou
Zveřejnil:
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Může se Vám hodit:
Office manager Jablonec nad Nisou

Volné pracovní místo Vedoucí callcentra a obchodního teamu

29.7.2016
M & S fair agency s.r.o.
Podhorská 377/20, Jablonec nad Nisou, 466 01, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

M&S fair Agency s.r.o. vypisujeme výběrové řízení na Vedoucí Call centra a obchodního teamu

Práce na HPP, místo výkonu Jablonec n Nisou
Jsme česká společnost působící v oblasti energetiky a hledáme schopného a samostatného člověka pro koordinaci práce telefonních operátorů a administrativní činnosti spojené se zpracováním smluv.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Řízení práce Call centra
  • Řízení nového projektu
  • Vedení agendy a správa smluv
  • Administrativní a organizační podpora obchodního teamu

POŽADUJEME:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Rozhodnost a samostatnost
  • Dobrá znalost práce s Excel a Outlook

NABÍZÍME:

  • Zajímavé ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Časovou flexibilitu, možnost práce i z domu
  • Vlastní organizace práce

KONTAKT:
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem na poslat email   poslat email