Volné pracovní místo  Vedoucí elektromontér

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
mail: použijte odpovědní formulář
tel.: použijte odpovědní formulář mezi 8:00 - 15 .00 hod

Náplň práce:
  • vést montážní skupinu elektromontérů
  • zajišťovat materiál na projekt a nezbytnou administrativu
  • provádět odborné práce v oboru elektro a měření a regulace
  • zapojovat, měřit, odzkoušet zapojení a uvádět do provozu
  • pracovat na základě projektové dokumentace
  • zajišťovat materiál a nářadí pro celou pracovní skupinu

Požadujeme:
  • ukončené SOU/SOŠ/VŠ elektrotechnického směru - elektro
  • osvědčení dle NV 194/2022 Sb. o požadavchích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice - případně zajistíme doškolení
  • praxi v oboru elektro min. 5 let
  • zkušenosti na pozici mistra nebo parťáka výhodou
  • proaktivní přístup k práce, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • dobrou znalost práce na PC - MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení, mzda až 50 000,-Kč
  • práci na zajímavých zakázkách
  • možnost placených přesčasových prací
  • pravidelnou mzdu a možnost výrazně ovlivnit svůj příjem dalšími zákonnými složkami - vše na výplatní pásce
  • jistotu ve stabilní české společnosti, která působí na trhu již od roku 1991
  • služební auto - pro osobní účely
  • stravenky v hodnotě 140,- Kč
  • další firemní benefity: 5 týdnů dovolené
  • pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Mladá Boleslav
  • kompletní zaškolení, práce s nejmodernější špičkovou technikou
  • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024