Volné pracovní místo  Vedoucí informačního centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 13 980–21 070 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ INFORMAČNÍHO CENTRA
Pracovní náplň:
  • odpovědnost za provoz a organizační zajištění Informačního centra
  • poskytování informací o sídlech, činnostech organizačních složek MÚ a právnických osobách
  • zajišťování (organizace) kulturního programu slavnosti Porciunkule včetně pořadatelství
  • poskytování informací o kulturním a společenském životě města, včetně aktualizace internetových stránek informačního centra
  • spolupráce na aktualizaci webových stránek města
  • propagace města a jeho kulturních hodnot
  • poskytování informací o tržním řádu
  • příjem a výdej věcí ztracených a nalezených
  • správa orientačního plánu města, mapy města a nejbližšího okolí
  • spolupráce se státními orgány a organizacemi v cestovním ruchu
  • zajišťuje vydávání Zpravodaje města Hostinné - odpovědný redaktor (příspěvky, kompletace, jednání s tiskárnou)
  • legalizace a vidimace
  • zajišťování prohlídek radniční věže
  • zajišťování výlepu plakátů a realizace kontroly výlepových ploch
  • zajišťování veškeré činnosti v rámci Česko-polské spolupráce města
  • zajišťování kopírování, faxování, prodeje vstupenek
  • komisní prodej
  • příjem zásilek od České pošty
  • zprostředkování výroby razítek
  • archivace agendy dle příslušných předpisů
  • řádné vedení spisové služby dle platných předpisů a řádné evidování zpracovávaných dokumentů
Kvalifikační předpoklad: minimálně střední vzdělání s maturitou (cestovní ruch výhodou)
Další požadavky:
  • praxe v informačním centru (cestovním ruchu) výhodou
  • schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči střesu
  • znalost anglického a/nebo německého jazyka na komunikační úrovni
  • komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • loajalita vůči zaměstnavateli, flexibilita a spolehlivost
  • pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
  • pokročilá znalost práce na PC - MS Office
  • praxe ve státní správě či samosprávě výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
K přihlášce připojte:
a)strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se pracovní náplně,
b)výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem - pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), a
c)ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
d)souhlas nakládáním s osobními údaji.
Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte, tak aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 09.09.2016 ve 12:00 h, na adresu:
Městský úřad Hostinné, Náměstí 69, 543 71 Hostinné
Uzavřenou obálku označte heslem: "Výběrové řízení - vedoucí IC".

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016