Volné pracovní místo  VEDOUCÍ KERAMICKÉ DÍLNY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká
Hledáme vedoucí keramické dílny v chráněné dílně TULIPAN. Požadujeme zkušenosti s vedením lidí, praxi v oboru a ŘP.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Náplň práce:
  • modelování z keramické hlíny
  • výroba keramiky z plátu
  • lití do keramických forem
  • glazování výrobků
  • malování keramiky
  • vedení zdravotně znevýhodněných zaměstnanců chráněné dílny, vč. jejich zácviku
  • přijímání tržeb z prodejů a jejich evidence
  • evidence technických příruček pro užívání strojů, pomůcek
  • focení výrobků
  • technické úpravy pracovního prostředí
  • řízení služebního automobilu
  • aktivní účast na poradách týmu
  • pořádání individuálních porad se zaměstnanci
  • hodnocení zaměstnanců
  • kontrola dodržování BOZP
  • přeprava zaměstnanců na zakázky
  • dohled nad komisními prodeji
  • evidence docházky zaměstnanců, příprava mzdových formulářů, evidence přesčasových hodin
  • kontrola e-shopu
Výhodou bude, pokud budete umět
Praxe v oboru
Co vám můžeme nabídnout
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8:30 do 13:30.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 4.3.2024 do 30.9.2024

Máte zájem o nabídku VEDOUCÍ KERAMICKÉ DÍLNY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Ondrejčíková z Sdružení TULIPAN, z.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VEDOUCÍ KERAMICKÉ DÍLNY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.