Volné pracovní místo  Vedoucí konstrukce

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: telefonicky, emailem
Náplň práce:
o Řídit práci hlavních technických pracovníků - konstruktérů a technologů
o Optimalizovat využívání výrobních, provozních, materiálových, lidských kapacit a zdrojů
o Zajišťovat kompletnost výrobní dokumentace nových výrobků, sestav, dílců atd.
o Plánovat a řídit projekty v oblasti návrhu a vývoje, vyhodnocovat ekonomiku jednotlivých projektů.
o Podílet se na tvorbě firemních strategií a plánů.
o Navrhovat a spolurozhodovat o investicích do rozvoje.
o Schvalovat a podepisovat výrobní dokumentaci, stanovovat termíny, delegovat úkoly, tvoři realizační týmy ve vztahu k řešení jednotlivých projektů.

Požadavky na uchazeče:
o VŠ vzdělání technického směru
o Min. 5 roky praxe v oboru konstrukce (projekce, výzkum) nebo strojírenská technologie
o Znalost 3D programu Solid Works výhodou
o Vedení a motivace týmu konstruktérů, time management
o Praktická zkušenost s návrhem a vývojem
o Schopnost stanovovat priority
o Analytické a inovativní myšlení
o Nákladové myšlení

Nabízíme:
o zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
o roční odměny
o mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstnance
o příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 1000,- Kč měsíčně
o zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
o služby firemního pneuservisu

Benefity

  • Podnikové stravování - dotované obědy, cena 42 Kč
  • Dovolená navíc - 1 týden navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024