Volné pracovní místo  Vedoucí obchodního a marketingového oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO A MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ
Jsme firma - eshop použijte odpovědní formulář s bezmála 30-letou historií, která se specializuje zejména na kancelářské židle.
Jsme jedničkou v oboru kancelářských židlí a zabýváme se také velkoobchodním prodejem.
Co vás čeká:
Vést oddělení 5 osob.
Příprava a vedení marketingových kampaní.
Dozorování a rozhodování o tom co budeme držet skladem a co ne.
Cenotvorba produktů , nastavování ziskovosti. Zapojení nových dodavatelů.
Orientace v online prostředí a další vzdělávání se.
Spolupráce a komunikace s externisty a velkoobchodními partnery.
Práce s prostředím e-shopu a jeho vylepšování.
Vedení a směřování předního e-shopu židlí s dlouholetou historií.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Znalosti v online prostředí a e-comerce, praxe v online prostředí.
Vizi vést oddělení, ke zlepšování prostředí e-shopu a lepší práci s velkoobchodními partnery.
Praxi ve vedení kolektivu.
Co Vám nabízíme?
25 dní volna- 20 dní dovolené a 5 dní sick days, Stravenkový paušál, Prémie za přítomnost.
Firemní notebook a telefon i pro soukromé účely
Vánoční prémie na konci roku
Stravenkový paušál
V případě přesčasů je možnost si je vybrat nebo proplatit s příplatkem 25%, nikdy u nás nepropadají.
Nákup zboží za nákupní ceny.
Odesílání vlastních zásilek přes naše dopravce v režijních cenách.
První kontakt: e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024