Volné pracovní místo  Vedoucí odborného servisu Litoměřice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Želetická 2243, 412 01 Litoměřice.
Náplň práce: řízení chodu odborného servisu, který je součástí prodejního centra Mountfield Litoměřice, vedení pracovníků servisu a spoluúčast na jejich výběru (přijímací technici, servisní technici), odborné školení pracovníků servisu v souladu s firemními standardy, obsluha zákazníků v odborném servisu (příjem a výdej oprav) v souladu s firemními postupy, řízení provádění záručních i pozáručních oprav strojů a zařízení, řízení stavu zásob náhradních dílů, vyřizování servisních dotazů zákazníků (telefon, e-mail) a poskytování technických konzultací, úzká spolupráce s oblastním manažerem, vedoucím prodejny a bazénovým specialistou.
Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost a samostatnost, praxe ve vedení kolektivu, technická zdatnost, znalosti a praxe v opravárenství strojů a motorů, znalosti v oboru elektro výhodou, flexibilita, aktivita a připravenost k vyššímu pracovnímu nasazení, ochota a příjemné vystupování, schopnost jednat pozitivně se zákazníky, běžná znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: pestrou a zajímavou práci, ve které uplatníte a rozvinete své řídící schopnosti, odborné dovednosti a vztah k technice, stabilitu a zázemí firmy s dominantním postavením na českém trhu (jsme největší prodejce zahradní techniky a bazénů v Evropě), mzdové ohodnocení ve výši 408.000,- Kč ročně (po zapracování), propracovaný adaptační program pro přípravu nastupujících pracovníků, trvalou odbornou přípravu (vše potřebně Vás dokážeme naučit), možnost profesního růstu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod, včetně slev na výrobky a služby Mountfield.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016