Volné pracovní místo  Vedoucí Oddělení informačních technologií

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 19 800–28 020 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vedoucí Oddělení informačních technologií
Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • organizační a komunikační schopnosti
  • doložitelná praxe v oboru IT, nejlépe v oblasti nemocničních informačních systémů a PACS
  • zkušenosti s vedením týmu
  • vítána znalost prostředí, struktury a běžně vedených agend zdravotnického zařízení
Pracovní náplň:
  • řízení implementace, údržby a podpory v oblasti informačních technologií
  • Spolupráce na projektové přípravě investičních akcí v oblasti dotýkajících se IT
  • monitorování a diagnostika funkčnosti a bezpečnosti LAN sítě
  • plánování nákupu techniky s ohledem na životní cyklus
  • spolupráce při projektové přípravě investičních akcí
  • aktivní komunikace s uživateli i dodavateli
  • samostatné vedení technické dokumentace a smluv
  • zodpovědnost za věcnou správnost fakturace
  • kontrolní a inventární činnost, BOZP, PO
  • tvorba interních pokynů a směrnic v souladu s ISO
  • vyhodnocování a minimalizace rizik v oblasti ochrany osobních údajů
  • částečná zastupitelnost s ostatními členy týmu
Nabízíme:
  • zázemí stabilní organizace
  • zaměstnanecké výhody a benefity (týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní a životní
připojištění, příspěvky na rekreaci, závodní kuchyně)
  • systém aktivního vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • pracoviště: Nemocnice Milosrdných bratří, p.o.
  • nástup: ihned
  • pracovní poměr s úvazkem 1
  • platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. O platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů ( platová třída 11 - základní plat od 16.320 ,-)

Kontakt:
Nemocnice Milosrdných bratří. p.o.
Ing. Alice Lužová
Polní 553/3
639 00 Brno
Telefon: použijte odpovědní formulář
email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016