Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Bruntál
Zveřejnil:
Úřad práce Bruntál
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Bruntál

Volné pracovní místo Vedoucí oddělení, pracovník přímé obslužné péče - pro službu domov pro seniory

12.8.2016
Domov pro seniory Krnov
Místo pracoviště
Rooseveltova 2141/51, Pod Bezručovým vrchem, 794 01, Krnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce : Krnov, Rooseveltova 51
Požadavky: Střední vzdělání s maturitní zkouškou, odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v soc.službách, znalost zákona č. 108/2006 Sb., samostatnost, empatie, komunikační dovednosti, bezúhonnost. Praxe a schopnost vedení kolektivu v zařízení pro seniory výhodou.
Náplň práce: poskytuje sociální péči v souladu s právními předpisy,plní funkci klíčového pracovníka, vede individuální plány s klienty, koordinuje a řídí práci zaměstnanců, provádí pravidelnou kontrolu kvality poskytované služby.
Nabízíme: platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006Sb., plat od 16 160,–Kč (možnost osob.příplatku), 5 týdnů dovolené, příspěvek na penz.připojištění, jednosměnný provoz, příspěvek na obědy
K přihlášce přiložte: Kopie dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe včetně tel. kontaktu, souhlas se zpracováním osobních údajů
Přihlášky zašlete do 29.08.2016 na e – mail : poslat email nebo poštou na výše uvedenou adresu. (Nástup 1.10.2016 popř.dle domluvy).
Součástí výběrového řízení je vyšetření pomocí psychodiagnos­tických metod.
Z : 11.8.2016