Zařazeno v oborech:
Management
Pozice:
Provozní ředitel / manažer
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Provozní ředitel / manažer Pardubice

Volné pracovní místo VEDOUCÍ ODDĚLENÍ REHABILITACE

4.7.2014
Léčebné lázně Bohdaneč a.s.
Místo pracoviště
Masarykovo nám. 6, Lázně Bohdaneč, 533 41, Lázně Bohdaneč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. vypisují výběrové řízení na pozici vedoucí oddělení rehabilitace.
Pracovní náplň: organizační a personální zajištění odd. rehabilitace, poskytování LTV individuální a skupinové, LTV v bazénu, fyzikální terapie, provádění funkčních vyšetření a rozborů, bezchybné vedení potřebné zdravotnické dokumentace, komunikace a dle potřeby zastupování na jiných úsecích RHB péče.
Požadujeme: ukončené vyšší odborné vzdělání diplomovaný fyzioterapeut nebo VŠ vzdělání v oboru, znalost měkkých a manipulačních technik PODMÍNKOU, znalost metodik a technik R.Brunkow, L.Mojžíšová, Kinesiology taping, Nordic walking, SET redcord, PNF, Dornova metoda a Breussova masáž, organizační dovednosti, řídící schopnosti, vstřícný přístup ke klientovi za všech okolností, kreativita, samostatnost, cílevědomost, odpovědnost, flexibilita a velké pracovní nasazení, znalost práce na PC na uživatelské úrovni.
Nabízíme: odpovídající mzdové hodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, nástup možný IHNED.
Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete-li podmínky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu:  poslat email