Volné pracovní místo  VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝVOJE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • samostatně analytické myšlení
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • znalost AJ
  • komunikativnost
  • týmový duch
  • orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • řidičský průkaz B
  • časová flexibilita

Náplň práce:
  • Vedení kolektivu lidí zabývající se vývojem a zaváděním nových výrobků do seriové výroby
  • spolupráce na rozvoji výrobkového portfolia společnosti
  • zodpovědnost za chod oddělení
  • stanovování nákladových kalkulací
  • řízení vývojových zkoušek
  • zadávání a odlaďování výrobního nářadí
  • předávání výrobku do seriové výroby
  • vyhodnocování vyrobitelnosti a ekonomiky jednotlivých projektů
  • vedení dokumentace v automobilovém prům. a jiné.
  • komunikace se zákazníkem
  • spolupráce na interních certifikacích a zákaznických auditech
  • prezentace výsledků práce vedení společnosti
  • spolupráce na tvorbě nově vznikajícího oddělení investic

Nabízíme:
  • plat 40000-50000 Kč
  • možnost vlastní seberealizace ve společnosti střední velikosti
  • po získání roční praxe podíl na hospodářském výsledku společnosti (bonusy)

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017