Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Sociální pracovník
Lokalita:
Písek
Zveřejnil:
Úřad práce Písek
Může se Vám hodit:
Sociální pracovník Písek

Volné pracovní místo VEDOUCÍ POBOČKY PÍSEK

2.7.2016
NADĚJE
Místo pracoviště
nábřeží 1. máje 1401, Budějovické Předměstí, 397 01, Písek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

NADĚJE pobočka Písek vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici VEDOUCÍ POBOČKY PÍSEK.
Rámcová pracovní náplň:

  • manažerská činnost: vedení týmu 17 pracovníků pobočky (4 střediska), administrativa spojená se zaměstnavatelskými úkony (docházka, BOZP, atd.), jednání s úřady
  • sociální práce: výkon sociální služby – terénní programy dle zákona o sociálních službách, cílová skupina klientů – osoby ohrožené sociálním vyloučením, etnické menšiny
  • vedení ubytovny pro rodiny se sociálními potřebami

Popsané činnosti jsou ve svých aktivitách provázané.
Celkový úvazek pracovní pozice je 1,0. Pro výkon sociální práce není požadována podmínka vzdělání dle ZSS 108/2006.

Kvalifikační a odborné požadavky:

  • ukončené střední nebo VŠ vzdělání
  • praxe ve vedení pracovního kolektivu (organizační a řídící předpoklady)
  • výhodou je odborná praxe a vzdělání v sociální oblasti dle ZSS 108/2006
  • znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk.B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení po zapracování
  • pestrou, zodpovědnou a smysluplnou práci
  • příjemný kolektiv pracovníků
  • práci v charitativní organizaci s dlouholetou tradicí
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní organizaci pracovního času

Datum nástupu: 1. srpna 2016 (případně později).

Forma přihlášení do výběrového řízení: zašlete průvodní dopis a strukturovaný životopis na email poslat email V průvodním dopise stručně uveďte (max. A4) zkušenosti s vedením kolektivu týmu pracovníků a popište svůj vztah k sociální práci.
Písemné přihlášky do výběrového řízení zasílejte na uvedený email do 17. července 2016. Výběrové řízení proběhne v druhé polovině července, termín bude upřesněn.
Bližší informace: Daniel Svoboda, oblastní ředitel, email  poslat email