Volné pracovní místo Vedoucí Poradny rané péče DOREA a sociální pracovník (raná péče) - kumulovaná funkce

20.7.2016
Slezská diakonie
Místo pracoviště
Kamenná 195/21, Štýřice, 639 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

SLEZSKÁ DIAKONIE, Úsek Brno
vyhlašuje výběrové řízení na vedoucí pozici
Vedoucí Poradny rané péče DOREA a sociální pracovník (raná péče) – kumulovaná funkce
s místem výkonu práce: Brno
nástup možný od 1 .9. 2016

Popis pozice
organizační a metodické řízení střediska
získávání finančních prostředků pro chod služby a odpovědnost za hospodaření služby
zodpovědnost za kvalitu služby v návaznosti na požadavky legislativy, standardů kvality a aktuálních trendů v sociální práci
sledování a znalost platné legislativy, jednání s úřady
zpracování nových vizí rozvoje
vedení týmu (cca 5 – 6 lidí)
prezentace služeb veřejnosti, zajištění propagace střediska
práce s informacemi uvnitř organizace
jednání s uživateli služby
práce se standardy kvalit
příprava personálních podkladů

Požadujeme
vzdělání odpovídající pozici sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 sb. (min. VOŠ, VŠ vzdělání sociálního zaměření)
trestní bezúhonnost
komunikační a organizační schopnosti
dobrou znalost práce na PC
odpovědnost, samostatnost, empatii
odolnost vůči stresu, podnikavost, flexibilitu
schopnost práce v týmu a ochotu ke spolupráci
praxi v řízení lidí, manažerské zkušenosti

Nabízíme
zajímavou a smysluplnou práci
osobní růst a rozvoj
možnost dalšího prohlubování vzdělání
benefity organizace
pracovní úvazek: plný (37,5h týdně)
pružnou pracovní dobu
mzdové podmínky: základní mzda 17 992 Kč + příplatek za vedení 1000 Kč + měsíční osobní ohodnocení + 2× ročně mimořádná odměna (dle finančních možností)

Přihlášky formou životopisu a motivačního dopisu, který bude obsahovat popis dosavadní praxe a zkušenosti s řízením lidí, zasílejte nejpozději do 8.8.2016 na e-mail: poslat email
Výběrové řízení bude dvoukolové. První kolo zahrnuje posouzení zaslaných dokumentů, druhé kolo proběhne formou osobního pohovoru vybraných uchazečů. Osobní pohovor proběhne 10. 8. 2016. Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.