Zařazeno v oborech:
Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl
Pozice:
Kontrolor výroby
Lokalita:
Náchod
Zveřejnil:
Úřad práce Náchod
Může se Vám hodit:
Kontrolor výroby Náchod

Volné pracovní místo VEDOUCÍ PRACOVNÍK/-ICE KONTROLY

4.10.2016
PolyPLASTY s.r.o.
Místo pracoviště
Hradecká 315, Pražské Předměstí, 551 01, Jaroměř
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Náplň práce: měření a vzorkování předsériových výrobků, kontrola kvality výrobků dle výrobní dokumentace, spoluúčast při řešení reklamací,také auditech, jednání – upřesnění kvalitativních požadavků se zákazníkem, ostatní logistická činnost v působnosti oddělení řízení jakosti
vzdělání ve strojírenském nebo směru
Zaměstnavatel nabízí:vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, čtvrtletní odměny. Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním omezením.
Kontakt – Svatava Hojná, tel.: poslat email , poslat email , e-mail:  poslat email

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Operátorka kontroly kvality
Randstad s.r.o. Královéhradecký kraj Plný úvazek
dnes
PŘÍLEŽITOST PRO AUDITORY KVALITY, až 40 000 Kč!!!
Ref. č.: 5-30-211209. Máte zkušenost s oblastí kvality ve výrobní společnosti, disponujete znalosti ISO TS 16949 či VDA 6.3?<br/> <br/>Láká Vás pracovat v týmu mezinárodní výrobní firmy a k tomu ovládáte anglický nebo německý jazy ...
Grafton Recruitment s.r.o. Královéhradecký kraj Plný úvazek