Volné pracovní místo VEDOUCÍ PRACOVNÍK/ICE INFORMAČNÍHO CENTRA BAVORSKO - ČECHY

1.9.2016
ArberLand REGio GmbH, pobočka České Budějovice, organizační složka
Karla IV. 416/14, České Budějovice 1, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovní náplň: komunikace se zákazníky informačního centra, vyhledávání aktuálních informací pro každodenní provoz informačního centra, pravidelná mailová korespondence v českém i německém jazyce, pravidelné překlady z češtiny do němčiny a naopak, účast na veletrzích
Požadavky: min. SŠ vzdělání, čistý trestní rejstřík, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet), znalost NJ slovem i písmem min. na úrovni C1 podle Evropského referenčního rámce pro jazyky, zkušenosti z oblasti marketingu výhodou, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, ochota ke služebním cestám po ČR i v zahraničí, základní znalost fakturace (praxe výhodou), spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, ochotu učit se
Pracovní pozice vhodná pro absolventy
Nabízíme: dobré platové podmínky, zajímavou a pestrou práci v příjemném prostředí v centru města, pracovní úvazek plný (či částečný po dohodě)
Nástup říjen 2016 či ihned dle dohody
V případě zájmu zašlete životopis a průvodní dopis v češtině a němčině na na uvedený kontakt.