Volné pracovní místo  Vedoucí prodejny potravin

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 10 250 Kč / měsíc

Pracoviště: Lipinka č.p. 50. Nástup možný ihned. Vhodné i pro OZP s max. 2. stupněm invalidity.

Baví vás práce s lidmi? Spokojenost zákazníků je pro vás výzvou?
Do naší prodejny přijmeme "vedoucí/ho prodejny".
Náplň práce: vedení prodejny, kompletní odpovědnost za chod prodejny a její hospodářské výsledky, aktivní účast na vybalování zboží, odpovědnost za dodržování a prosazování HACCP, BOZP, PO.
Od ideálního kandidáta očekáváme: zkušenost s vedením prodejny, nejlépe v oboru (není podmínkou), ochotu učit se a prosazovat zájmy zaměstnavatele na svěřené prodejně, loajalitu a časovou flexibilitu.
Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis POUZE na email použijte odpovědní formulář Tel. kontakt je možný denně od 8:00 - 16:00 hod.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016