Volné pracovní místo  Vedoucí prodejny, prodavač/ka, expedient/ka pro eshop

Lokalita Ústí nad Labem
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–24 000 Kč / měsíc

Jelikož se náš tým neustále rozrůstá, rádi bychom mezi námi přivítali nové milovníky módy, kteří by rádi pracovali na pozici: Prodavačka-expedientka-vedoucí obchodu
Místo práce: Centrum Ústí nad Labem, Ulice Masarykova
Náplň práce: Dohled nad dodržováním standardů. Spolupráce s vedením. Rozvoj prodejních znalostí. Budování značky a image firmy. Práce v administraci e-shopu a příprava objednávek.
Komunikace s brigádnicí. Práce na facebooku.
Požadujeme: Měli byste být flexibilní, otevřený k lidem, zvládat rychlé tempo více zákazníků, zkušený v prodeji oblečení, učenlivý v práci na počítači
CO MŮŽETE ZÍSKAT?
Zkušenosti v nové oblasti a nové prodejně. Možnost zdokonalit své schopnosti. Nové znalosti a dovednosti. Zkušenost v novém prostředí. Atraktivní finanční ohodnocení + prémie z prodeje.
Zkušenosti s rozjezdem nového projektu.
Kontakt: e-mailem - zašlete nám prosím životopis

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Vedoucí prodejny, prodavač/ka, expedient/ka pro eshop?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Vladimír Manda z Vladimír Manda

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí prodejny, prodavač/ka, expedient/ka pro eshop

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.