Volné pracovní místo  vedoucí projektu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

náplň práce:
  • řízení projektu pro stavby ve firmách jako např. Preol a.s. a jiné
  • zajišťování organizace staveniště a řídění provozu na něm
  • koordinace práce podřízených mistrů a jejich pracovních čet, stejně tak i kapacity provádějících firem nebo činnost externích dodavatelských firem
  • zajišťování technických parametrů a dohlížení na ně
  • evidence případné vícepráce nebo méněpráce
  • vedení předáků jednotlivých strojních skupin
  • dozor nad subdodavateli
  • zodpovědnost za dodržení harmonogramu a nákladů

Požadujeme:
  • praxi na obdobné pozici min 2 roky (ideálně v chemickém průmyslu)
  • stavební nebo strojní vzdělaní

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení od 40.000 Kč do 60.000 Kč, podíl na zisku z realizovaných zakázek, dotované stravování, automobil i k soukromému užití.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.3.2024