Volné pracovní místo  Vedoucí provozu - kavárna

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Olomouc.

Náplň práce:
  • práce vrchní servírky/číšníka (jak obsluha u stolu, tak pultový prodej)
  • koordinace a řízení personálu (obsluha, kuchyně)
  • příprava a realizace nabídky pro coffe break a akce
  • sestavení nabídky pro pultový a obsluhový prodej
  • dohled nad výběrem a zpracováním surovin
  • vedení skladového hospodářství v programu Restis

Požadujeme:
  • 5 let praxe v oblasti obsluhy
  • 3 roky praxe v oblasti cateringu
  • finanční přehled
  • komunikační a organizační schopnosti
  • vedení a motivace týmu
  • zkušenosti s obdobnou pozicí vítána
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajalita
  • dohled nad hygienou a legislativní stránkou procesu práce

Nabízíme:
  • zaměstnanecké výhody (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, moderní pracovní prostředí, firemní akce, příspěvky do fitness centra)
  • podporu sportovních aktivit jako je badminton, fotbal, dračí lodě a cyklistika
  • mzdu 20 - 25 tis. Kč / měsíc (dle pracovních zkušeností)

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.11.2016