Volné pracovní místo VEDOUCÍ PROVOZU

25.8.2016
STRAVBYT s.r.o.
Místo pracoviště
Čížovská 456, Pražské Předměstí, 397 01, Písek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.
Pracovní doba: 1 směna dohodou
Požadujeme: SŠ vzdělání, praxi v kuchyni (evidence stravy), potravinářský průkaz

  • vedení malého pracovního kolektivu

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: poslat email

Podobné nabídky práce

Číšník-Servírka
obsluha vinárny nebo restaurace
Jaroslav Sabo České Budějovice, Písek, Prachatice... Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A FOREM, Písek
Ref. č.: 7-21-207096. Společnost sídlící na Písecku a zabývající se výrobou výrobků pro automobilový průmysl, shání vhodného kandidáta na pozici Údržbáře strojů a forem. <br/> <br/>Náplň práce:<br/> <ul> <li> pravidelná údržba a o ...
Grafton Recruitment s.r.o. Písek Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK/CE RESTAURAČNÍHO PROVOZU
Pracovní doba: 2 směny (provozní doba 7:00-23:00) - po dohodě možnost práce pouze na 1 směnu od 7:00 do 15:00 hod - vhodné pro matky s dětmi - vhodné i pro absolventy
M RESTAURANT s.r.o. Hradišťská 2645, Písek Plný úvazek
týden
Pracovní doba: pouze noční směna 23:00-7:00 hod. Náplň práce: úklid, inventury - vhodné i pro absolventy
týden
ÚDRŽBÁŘ + ŘIDIČ ODTAHOVÉ SLUŽBY
Pracovní náplň: údržba objektu + řidič odtahové služby dle zakázek Požadujeme: ŘP sk. B,C podmínkou Nabízíme: ke mzdě náleží odměna za jízdní výkony
AUTO KÁPL s.r.o. 41, Dobev Plný úvazek