Volné pracovní místo  Vedoucí servisu osobních vozidel

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Zajištění efektivity, výkonnosti a rozvoje servisu osobních vozidel
Řešení technologie oprav jednotlivých vozidel
Komunikace se zákazníky
Řízení zakázek včetně související administrativy
Vedení týmu mechaniků

Požadujeme:
Vzdělání v oboru autoopravárenství
Praxe min. 5 let v autoopravárenství, na vedoucí pozici výhodou
Znalost konstrukce, opravy a diagnostikování osobních vozidel
Znalost běžné práce na PC, Internet, MS Office
Řidičský průkaz skupiny B
Vůdčí osobnost, orientace na stanovené cíle, organizační schopnosti
Proaktivní přístup, umění komunikace se zákazníky, stresová odolnost

Nabízíme:
Zázemí stabilní české společnosti
Zajímavé pracovní uplatnění
Možnost odborného růstu a vzdělávání
Firemní benefity

V případě Vašeho zájmu se zašlete svoji nabídku na adresu: použijte odpovědní formulář

Společnost PAS Zábřeh na Moravě a.s. je stabilní, ryze českou společností s více jak padesátiletou tradicí v oblasti poskytování komplexních autoopravárenských služeb.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017