Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Údržbář
Lokalita:
Pelhřimov
Zveřejnil:
Úřad práce Pelhřimov
Může se Vám hodit:
Údržbář Pelhřimov

Volné pracovní místo vedoucí skladu (Automotive - plasty)

11.6.2016
HOEKO - Automotive s.r.o.
Místo pracoviště
251, Jiřice, 396 01, Jiřice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Náplň práce: samostatné zabezpečení řízení každodenního chodu skladu, vedení a motivace podřízených zaměstnanců, spolupráce s oddělením logistiky, dohled a uplatňování norem BOZP+PO, dohled nad plánem a příprava, implementace nápravných opatření, aktualizace skladové dokumentace, provádění inventarizace.

Požadujeme: SŠ (min. vyučení + praxe), praxe s vedením zaměstnanců a provozem skladu, přirozená autorita, aktivita, zodpovědnost, samostatnost, zájem učit se novým věcem, AJ nebo NJ – zákl. praktická znalost výhodou, průkaz na VZV výhodou, ŘP sk. B.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu a externích školení, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, mobilní telefon, stravenky, dovolená navíc, mzda dle zkušeností.

Místo výkonu práce:
HOEKO – Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. poslat email Humpolec