Volné pracovní místo  Vedoucí skladu výrobní společnosti

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ SKLADU VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI
Požadujeme: Min. SŠ/ÚSO vzdělání technického nebo ekonomického směru. Praxe na obdobné pozici/zkušenost s vedením lidí. Znalost německého jazyka . Časová flexibilita. ŘP skupiny B
Náplň práce: Zajištění bezproblémového fungování skladu-organizace a koordinace činností spojených s expedicí a příjmem. Zodpovědnost za správnost stavu zásob a materiálové toky
Práce na PC/SAP,BEAS. Komunikace a denní spolupráce s kolegy s mateřské firmy v Německu
Organizování a plánování práce podřízených; spolupráce s ostatními odděleními společnosti -nákup, řízení výroby
Nabízené výhody: Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s možností získání zajímavých zkušeností. Mzda je pouze orientační a bude upřesněna na základě zkušeností uchazeče.
První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 6-15 hod. nebo telefonicky použijte odpovědní formulář nebo e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 26.8.2016