Volné pracovní místo  VEDOUCÍ SKLADU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, praxi ve vedení skladu (v oblasti automobilového průmyslu výhodou)
aktivní znalost německého jazyka podmínkou
pokročilá znalost práce s MS Office, SAP/R3 výhodou
dobré organizační, komunikační a řídící vlastnosti
spolehlivost, pečlivost, důslednost a flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE: organizace, řízení a optimalizace skladu, vedení a motivace zaměstnanců skladu, provádění inventur, tvorba dokumentace, odpadové hospodářství.
NABÍZÍME: stabilní místo v silné společnost, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, odpovídající finanční ohodnocení, moderní pracovní prostředí, příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu
zaměstnanecké sociální výhody, příspěvek na dopravu, týden dovolené nad rámec ZP.
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 28.7.2016