Volné pracovní místo Vedoucí skladu

15.9.2016
PRO-BIO, obchodní společnost s r.o.
Místo pracoviště
Lipová 40, Staré Město, 788 32, Staré Město
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin, podporující a rozvíjející ekologické zemědělství. Posilujeme naše řady o osobnosti, kterým je blízké naše poslání.

Otevíráme výběrové řízení na pozici Vedoucí skladu:

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu skladu (příjem, vychystávání objednávek, výdej)
  • Koordinace systému pohybů ve skladech, efektivity střediska
  • Řízení a motivace týmu skladníků/ic

Jaká/ý ideálně jste:

  • Organizační schopnosti, myšlení v souvislostech
  • Zkušenosti z prostředí provozu
  • Přirozená autorita, zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:

  • Osobnostní i profesní růst v souladu s růstem firmy, našimi klienty i partnery
  • Stabilní práci v české firmě s otevřeným přístupem a smysluplným posláním
  • Škála firemních benefitů
  • Místo výkonu práce je: Staré Město (okr. Šumperk)
  • Pozn.: Uvedená výše mzdy je pouze orientační. Konkrétní mzdové podmínky jsou předmětem výběrového řízení.

Více info na poslat email životopis a průvodní dopis, ve kterém nám objasníte Vaši motivaci (proč zrovna Vás zaujala zrovna tato pozice), prosím zašlete emailem na poslat email

  poslat email