Volné pracovní místo  Vedoucí školní jídelny, administrativní a spisový pracovník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: ZŠ Mšec
Náplň práce: organizace provozu velkokapacitního stravovacího zařízení v souladu s předpisy regulujícími školní a závodní stravování, požadavky HACCP, stanovování technologických postupů a jejich dodržování, kontrola dodržování hygienických předpisů, objednávky a nákup potravin, jejich přejímka a uskladnění, sestavování jídelních lístků v souladu s výživovými normami a spotřebním košem, evidence strávníků, přihlašování a odhlašování ze stravování, evidence majetku školní jídelny, vedení skladových karet, inventury skladů, dokumentace školní jídelny, zajišťování dodržování odpadového hospodářství, zajišťování spisové služby a předarchivní péče o písemnosti, vyřizování korespondence, potvrzení žákům, zaprotokolování písemností, zápisy z porad a jednání, vedení evidence povinné dokumentace školy, výkazů, hlášení, interních směrnic školy, školní matriky
Nabízíme: zaměstnání na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně), pracovní poměr na dobu neurčitou po tříměsíční zkušební době, zajímavou a kreativní práci v příjemném prostředí, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání), nástup 1. 7. 2016, platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů
Součástí přijímacího řízení je osobní pohovor.
Kontakt: PhDr. Lenka Pulcová použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016