Volné pracovní místo  Vedoucí školní jídelny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY
Požadujeme: ÚSO - zaměření na potravinářství případné vyučení v oboru, zkušenosti s vedením školní jídelny, znalost vyhlášek a předpisů o školním stravování včetně hygieny a BOZP, práce s PC. Znalost SW (word, excel, outlook)
+ stravné VIS. Tvůrčí dovednost a kreativita ve školní jídelně s důrazem na zdravé stravování, samostatnost, odpovědnost.
Náplň práce: Organizace provozu stravovacího zařízení, práce s PC ve stravovacím programu, sestavování jídelníčku, normování potravin, objednávky surovin, vyúčtování stravného, administrativa, komunikace s dodavateli atd.
Nabízené výhody: Možnost stálého zaměstnání, 5 týdnů dovolené, plat dle platových tabulek na základě započtené praxe.
První kontakt: Nabídky zasílejte včetně životopisu a kopie dokladu o dosaženém vzdělání na uvedený e-mail nebo poštou na adresu školy.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2015