Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Ošetřovatel
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Ošetřovatel Chrudim

Volné pracovní místo Vedoucí služby - Azylový dům v Chrudimi

8.11.2016
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Místo pracoviště
Malecká 613, Chrudim IV, 537 05, Chrudim
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim IV
NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu a zajištění provozu služby Azylový dům, sociálně právní poradenství včetně vedení sociální agendy, přímá práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klienti odcházející ze zařízení ústavní výchovy), vytváření, zavádění a kontrola standardů kvality, zpracovávání statistických a koncepčních materiálů,
vedení skupinových seminářů a dalších aktivit, zajišťování spolupráce, reprezentace a vzájemné informovanosti mezi poskytovatelem sociální služby a obcemi na místní úrovni a dalšími spolupracujícími organizacemi a institucemi.
POŽADAVKY: ŘP sk. „B“, vzdělání min. vyšší odborné, zaměřené na obor sociální práce a příbuzné obory (dle Zákona o sociálních službách), čistý trestní rejstřík, velmi dobrou orientaci v oblasti sociálních služeb, odbornou praxi v sociálních službách min. 3 roky, uživatelskou praxi na PC (Word, Excel, Power point, Outlook), zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, předpoklady pro týmovou práci, asertivní jednání a dobré komunikační dovednosti, organizační a řídicí schopnosti, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu. Zkušenosti s vedením týmu výhodou a dokončený nebo započatý psychoterapeutický výcvik vítán.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavou a pestrou práci s různorodou klientelou, 5 týdnů dovolené, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání, supervizi a metodickou podporu a příjemné pracovní prostředí s odpovídajícím zázemím.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 7. ř í j n a 2016 na email: poslat email S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B