Volné pracovní místo  Vedoucí směny - sklad

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 100–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce.
  • vedení směny; koordinace a přidělování činností skladníkům; příjem a expedice zboží (celopalety) a s tím spojená administrativa; denní inventura stavu palet; spolupráce s vedoucím skladu a druhým vedoucím směny; komunikace s dispečinkem a řidiči

Požadujeme:
  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou; ochotu pracovat v chlazeném skladu v 3směnném provozu; zkušenosti s řízením NZV; pracovitost - budete pracovat s ostatními zaměstnanci skladu

Nabízíme:
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti; příspěvek na stravování - stravenky; možnost bezplatného získání / obnovení průkazu VZV; nástup možný ihned; možnost práce na dobu neurčitou

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: Nagel Česko s.r.o., Želatovice č.p. 147, 751 16 Želatovice - jízdy v regionu

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.12.2016